۲ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

شلوارک لاغری


شلوارک لاغری هات شیپر


شلوارک لاغری هات شیپر، یکی از جدیدترین محصولات لاغری در جهان می باشد که بخاطر کارایی بسیار بالای آن در چربی سوزی و از بین بردن بافت های چربی بدن بخصوص رانها و پهلوها، در سراسر جهان از شهرت بسیار بالایی برخوردار شده و به یکی از پرفروشترین محصولات لاغری، بدل گشته است.

شلوارک لاغری هات شیپر

شلوارک لاغری هات شیپر، بخاطر ویژگی های منحصر بفردش، از تاثیر گذاری بی غیدو شرطی در لاغر کردن پایین تنه بدن برخوردار است. شلوارک هات شیپر hot shapers  از الیاف نرم مخصوص لباس های ضد سرما و با استفاده از تکنولژی نانو تهیه شده است به همین خاطر به محض پوشیدن شلوارک لاغری هات شیپر و با انجام کمترین مزیان تحرک بدنی، مانند نرم های سبک و پیاده روی، بدن شروع به تعریق کرده و بافت های چربی موجود در قسمت های ران و پهلو، شروع به آب شدن می نمایند.شلوارک لاغری هات شیپر Hot shapers قابل استفاده برای زمان ورزش ، حرکات موزون ، نرمش ، ایروبیک و ... می باشد که باعث کاهش وزن بیشتر و افزایش چربی سوزی و نتایج بهتر از حرکات ورزشی و ... می گردد.
اگر به دنبال راهکاری ساده و بی خطر و بدون عوارض جانبی برای لاغری و تناسب اندام خود می گردید شلوارک لاغری هات شیپر بهترین نوع محصول در جهان برای شما خواهد بود.

شلوارک لاغری هات شیپر hot shapers ساخته شده از الیاف نرم و با بحره گیری از تکنولوژی نانو،مناسب برای استفاده در هنگام ورزش،نرمش،پیاده روی و ... جهت چربی سوزی و لاغر کردن شکم و پهلوها می باشد.

مواد و الیاف مخصوص به کار رفته در هات شیپر باعث افزایش درجه حرارت بدن در نتیجه تعریق زیاد بدن می شود و کمک فراوانی به چربی سوزی و تناسب اندام شما می کند این گن تاثیر مستقیمی بر روی چربی سوزی نواحی شکم،پهلو و ران ها دارد شلوارک لاغری هات شیپر، در مدت زمان کوتاهی به یکی از پرفروشترین محصولات کاهش وزن و لاغری بدل شده است.
این شلوارک لاغری نوعی گن محسوب می گردد که دمای بدن را افزایش داده و موجب تعریق بدن می شود.
اگر به دنبال راهکاری آسان و بی خطر و بدون عوارض جانبی برای لاغری و تناسب اندام خود می گردید شلوارک هات شیپر گزینه مناسب پیش روی شما خواهد بود. این شلوارک لاغری امتحان خود را بخوبی پس داده و افراد زیادی به کمک آن توانسته اند تا از شر چربی های اضافی بدن خود رها شوند.
استفاده از این گن به طور مداوم سبب بهبود نتایج ورزشی و کاهش وزن شما می شود.

 شلوارک لاغری هات شیپر

ویژگی های کلیدی شلوارک هات شیپر hot shapers:
محصول جدید با کارایی بهتر
ساخته شده از الیاف مخصوص لباس های ضد سرما و با بحره گیری از تکنولوژی نانو در تولید آن
تاثیر مستقیم بر روی نواحی شکم ، پهلو وران ها
بالا بردن حرارت برای چربی سوزی بیشتر
استفاده راحت وبهبود نتایج ورزشی
هرچقدر بیشتر عرق کنید تناسب اندام بیشتری به دست خواهید آورد
این شلوارک لاغری جدیدترین محصول هات شیپر Hot SHapers می باشد
این گن لاغری طوری طراحی شده است که دمای بدن را افزایش داده و باعث تعرق می شود
به همین دلیل نواحی دور شکم ، ران و باسن تحت فشار قرار گرفته و باعث چربی سوزی می شود


دستورالعمل‌های شستشوی شلوارک لاغری هات شیپر:
پیشنهاد میشود که بعد از هر بار استفاده شسته شود، مخصوصاً بعد از ورزش. در آب سرد و با استفاده از مواد شوینده نرم آن را بشویید سپس آن را آب کشیده و خشک کنید.
شستشوی دستی‌ در آب ۳۰ درجه سانتیگراد.
شلوارک هات شیپر را نباید با آب داغ شستشو داد و درجه حرارت مناسب برای شستشوی آن 30 درجه سانتیگراد می باشد.

شلوار هات شیپر نباید توسط خشکشویی ها شسته شود و شستن آن تنها با دست باید صورت پذیرد.

۰۴ تیر ۹۵ ، ۲۲:۵۰ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
حسن رضایی

رویکرد وخامت مدار


توانایی تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری در بحران، ویژگی یک کودک استراتژیست است...


هر تهدید خارجی می‌تواند سیستم را از حالت عادی خارج کرده و در آن ایجاد بحران نماید. هر جامعه‌ای درون خود التهاب یا حداقل پتانسیل ملتهب شدن را دارد. خروج سیستم از وضعیت عادی، منجر به «وخامت» اوضاع شده و مدیریت سیستم را با اخلال مواجه می‌کند. در این شرایط، بسته به میزان آستانه‌ی تحمل سیستم نسبت به تهدید، سرعت و نحوه‌ی تشدید وخامت اوضاع را مشخص می‌نماید. به این ترتیب، مدیریت بحران یا وخامت، کارکرد اصلی یک استراتژیست است.

روند تشدید وخامت اوضاع و بروز بحران در جامعه مانند بدن انسان است. بدن در حالت معمول خود، در شرایط «عادی» و آرامش به سر می‌برد. اعمال تهدید خارجی، این شرایط را از حالت عادی به «تنش» تغییر وضعیت می‌دهد و تمرکز و تفکر انسان را مختل می‌کند. وقتی شرایط حادتر گردد، سایر اعضاء نیز درگیر شده، و اوضاع به حالت «تشنج» می‌رسد. در چنین شرایطی، علاوه بر فکر، حواس پنجگانه‌ی وی نیز مختل می‌گردد. در مرحله‌ی نهایی، وخامت اوضاع به اوج خود رسیده، و بقاء انسان به خطر می‌افتد. این شرایطِ به اصطلاح اورژانسی، آستانه‌ی تحمل سیستم است و برای حفظ آن باید تمهیدات ویژه‌ی پزشکی و احیاء در نظر گرفته شود تا به زندگی بازگردد. بنابراین روند تشدید وخامت اوضاع، خروج سیستم از حالت «عادی» به «تنش»، بعد «تشنج» و در نهایت «بحران» است.

حال، در فرایندی معکوس، مدیریت بحران تلاش دارد با اتخاذ استراتژی مناسب، شرایط را از حالت «بحران» به «تشنج»، سپس «تنش» و در نهایت «عادی» بازگردانده و اوضاع را بهبود ببخشد. تربیت استراتژیست‌هایی که ظرفیت تحمل بالایی داشته و توانایی مدیریت سیتسم در شرایط وخیم را دارند، مورد نظر این روی‌کرد در استراتژی برای کودکان است.

در برابر نگاه «مدیریت بحران»، قرآن کریم چهارچوب «هدایت آرامش» را معرفی کرده است. در این نگاه، اساساً جامعه، به طور پیش‌فرض در هیچ حالت عادی قبلی قرار ندارد. بلکه همیشه بشر در اوضاع غیرعادی به سر می‌برد. زیرا شرایط آرامش، پیش روی او است و جامعه و افراد به سوی آن باید هدایت شوند. ارسال انبیاء و انذار آنان از شرایط نامناسب موجود و بشارت ایشان به وضعیتی مطلوب و آرام، ناظر به این نوع نگاه است. اوج این نگاه، در مهدویت اصیل، حرکت رو به جلو و انقلابی را برتافته و به طور مبنایی با جهت‌گیری محافظه‌کارانه‌ی مدیریت بحران، اختلاف دارد.


۱۷ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۸ مهر ۹۳ ، ۲۰:۵۵
کیــوان

هوالحکیمصدف، سرمشق کودک استراتژیست است تا از هر سنگی مرواریدی بسازد ...
یک استراتژیست، از کودکی مکاتب امنیتی را باید بشناسد ...روی‌کرد امنیت‌مدار

امنیت حاصل توازن آسیب و تهدید است. نیازهای فرد یا جامعه نقاط آسیب‌پذیر وی هستند. تهدید، عدم پاسخ‌گویی مناسب به نیاز است که ناامنی را ناشی می‌شود. تا زمانی که نیاز در انسان و جامعه وجود دارد، تهدید نیز وجود دارد. از این جهت، مسئله‌ی امنیت هم‌زاد بشر بوده و با او همراه است. در این بین، استراتژی به عنوان علم بقاء جامعه، مسئول زدودن تهدیدهای وارده علیه جامعه و تأمین امنیت آن است. کسی که قدرت پاسخ به نیاز خود را نداشته باشد، در تصمیم‌سازی صحیح درمانده و بی‌چاره می‌گردد. از این رو، پس از تبیین روی‌کرد قدرت‌مدار در استراتژی برای کودکان، به تبیین روی‌کرد امنیت‌مدار پرداخته می‌شود.

تجربه‌ی بشر در حوزه‌ی امنیت تا کنون به چهار مکتب امنیتی رسیده است: آسیب‌محور، تهدیدمحور، فرصت‌محور، و موقعیت‌محور. مکتب موقعیت‌محور، به عنوان مکتب چهارم امنیتی، مکتب اختصاصی اسلامی – ایرانی است که محور اصلی مباحث در روی‌کرد امنیت‌مدار است. در این چهارچوب، یک استراتژیست و تصمیم‌ساز، عموماً تهدید را به مثابه موقعیتی می‌بیند که با اتخاذ استراتژی صحیح و تصمیم درست، می‌تواند از آن دُرّ گرانبهایی بسازد. مانند صدف که با ترشح از ذات خود به تهدیدی چون سنگ، نه تنها آن تهدید را رفع می‌کند، بلکه ارزش آن را نیز ارتقاء بخشیده و سنگ را تبدیل به مروارید می‌کند.

در این نگاه، تا حد امکان باید از ظرفیت تهدید استفاده کرده و موقعیت به وجود آمده را ارتقاء داد. چرا که تا زمانی که نیاز وجود دارد، تهدید نیز به قوت خود باقی است. به طور ذاتی، دنیا برای انسان و جامعه‌ی مؤمن، سرای آزمایش و فتنه است. پس از طرح ادعای ایمان، ابتلاء به انواع آزمایش‌ها صورت می‌گیرد تا میزان صداقت در ایمان سنجش شود. در واقع، در موقعیت‌های مختلف، این فتنه‌ها، تهدیدهایی هستند که با ترشح از ذات ایمان به آنها می‌توانند به عنوان سکوی صعود به مراحل متعالی‌تر به کار گرفته شوند.


۱۵ نظر موافقین ۷ مخالفین ۰ ۱۰ مرداد ۹۳ ، ۲۱:۱۳
کیــوان

هوالحکیم

روی‌کرد قدرت‌مدار

یک کودک استراتژیست، دشمن خود را می‌شناسد ...
و توانایی اعمال قدرت نرم دارد ...
روی‌کرد قدرت‌مدار
 
۱۳ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰ ۰۲ تیر ۹۳ ، ۲۲:۴۲
کامـران

هوالحکیم

روی‌کرد تصمیم‌مدار

کودک استراتژیست، بی‌چاره نمی‌ماند. چون یاد می‌گیرد، پیش از تصمیم‌گیری، تصمیم‌سازی خوب انجام دهد ...
روی‌کرد تصمیم‌مدار
 
۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۳۱ خرداد ۹۳ ، ۱۵:۴۶
کامـران

هوالفتاح العلیم۴۲ نظر موافقین ۸ مخالفین ۰ ۲۲ فروردین ۹۳ ، ۱۷:۰۵
کامـران

هوالحکیمروی‌کرد آیت‌مدار

ایمان به آیات الهی، هفتمین متعلق ایمان است. تصمیم‌ساز مؤمن، هر پدیده‌ای را آیتی الهی می‌داند برای هدایت ...

 بیشتر 

 Outline
طرح سخن

Teaching

تدریس

۱۵ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۱۷ اسفند ۹۲ ، ۲۲:۰۹
کامـران

 

بهـ نـــامـ پیامــ ـبر همیشهـ همراه

 

 

 

 

 

 

ساکت وساده وسبک بود

 

 

 

۶ نظر موافقین ۴ مخالفین ۰ ۰۸ اسفند ۹۲ ، ۲۲:۴۸
کامـران
۰۴ تیر ۹۵ ، ۲۲:۴۹ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
حسن رضایی